Svatební klip Lucie a Jan 4.9.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Hrad Bouzov je stejně kouzelný jako novomanželé Lucka a Honza. Nádherná svatba, nádherné počasí, úžasní lidé... Tolik krásných scenérií poskytoval tento hrad a Lucie procházející se po zdejších komnatách dotvářela tajemnou atmosféru tehdejší doby...
Děkuji Luci a Honzo za úžasný zážitek Vás doprovázet svatebním dnem...

Svatební klip Adéla a Lukáš 5.9.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Áďa a Luky k sobě naprosto patří. Po celý svatební den jsem u nich viděl jen úsměvy a pohodovou náladu. Moc příjemní mladí lidé, kteří si pro legraci nechodí daleko a ve spojení s kamarády a rodinou, byl svatební den jedna velká jízda.
Jste úžasní!
Děkuji, že jsem mohl vše pozorovat s poza objektivu a také moc děkuji za krásné perníkové srdíčko na svatební tabuli.

Svatební klip Veronika a Martin 15.8.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Svatební den Verči a Martina byl opravdu pestrý. Raní přípravy probíhaly v moc sympatickém dvojdomečku, kdy budoucí novomanželé byli pár metrů od sebe, ale přesto v utajení. V doprovodu dvou kamionů jsme se přesunuli na mýtické místo obřadu na zříceninu Vikštejn a nadále do Hradce nad Moravicí na nádherný tzv. Červený Hrádek, kde probíhalo veselí za doprovodu nejbližší rodiny a fajnových přátel. Verča a Martin nám tentokráte dovolili nakouknout více do svého soukromí... ale to už nám napoví příběh ve svatebním klipu.
Verči a Martine děkuji za ty krásné chvíle s Vámi :-)

Svatební klip Markéta a Matěj 8.8.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Magické datum, úžasný pár, nádherné slunečné počasí... To byl svatební den Markéty a Matěje, který probíhal na Valašsku. V nádherné přírodě jako by se pozastavil čas, který si tito novomanželé užili jen pro sebe...

Děkuji, že jsem mohl být s Vámi... Vše bylo dokonalé

Svatební klip Ivana a Jaroslav 11.7.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Krásný mladý pár Ivanka a Jarda na mne zapůsobili svou vstřícností a svým ohleduplným chováním k sobě, ale i k ostatním. V kruhu svých nejbližších si svou svatbu opravdu užili. Prostředí Staré střelnice dolaďovalo poklidnou, přesto však akční atmosféru perfektně zorganizovaného svatebního dne.
Přeji Vám ať sluníčko svítí na společnou cestu životem, tak jako hřálo při svatebním Dni...

Svatební klip Markéta a Honza 4.7.2015 from Video Hranice on Vimeo.

S Markét a Honzou jsem zažil nádherný svatební den plný usměvavých lidí, silného slunce a nekonečné akce. Vždy obdivuji mladé lidi z jižní Moravy, jak udržují tradice a jací jsou skvělí tanečníci. Jelikož jsem byl s těmito novomanžely od ráno do večera, mohl bych dá tolik krásných situací a záběrů do videoklipu, ale to by už byl celovečerní film :-)
Děkuji, že jsem mohl být s Vámi a načerpat skvělou atmosféru pravé jihomoravské veselice.
Přeji mooooc štěstíčka a zdravíčka ve společném životě.

Svatební klip Monika a Jirka 3.7.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Novomanželé Monika a Jirka se svou krásnou holčičkou Emičkou prožívali svůj svatební den ve stylu 30.let. Naprosto úžasní byli i přizvaní hosté a rodina, mnozí přišli i v dobových uniformách. Jelikož jejich jedinečný den byl doprovázen velmi silným sluníčkem a teplotami 35st., obdivoval jsem jejich disciplovanost vše obstát v těchto podmínkách.
Děkuji, že jsem mohl sdílet Váš mimořádný den D a přeji jen štěstíčko a lásku...

Svatební den Káti a Dana byl opravdu nádherný. Vše se odehrávalo na Samotě u houpacího koně. Přípravy krásné nevěsty Katky, nelehký úkol pro ženicha Dana při příjezdu, kouzelný obřad u rybníka Mučírna za doprovodu hřmotného zpěvu žab a následné veselí ve stodole ve venkovském stylu. Mnohdy jsem nevěděl co dřív natáčet, Káťa měla vše dokonale připravené a vše na mne dýchalo moc příjemnou atmosféru. Báječní byli i hosté a nejbližší rodina. Přejícnost a láska, to vše zde bylo vidět. Hodně na mne také zapůsobil vztah Novomanželů a dětiček Laurinky a Amélky... moc moc krásnéééé, děkuji za tak úžasné okamžiky.

Svatební klip Jitka a Jan 25.6.2015 from Video Hranice on Vimeo.

S Jitkou a Honzou nebyla o legraci nouze. Jejich den D byl veselý, ale také plný emocí a slziček štěstí. Svatební den probíhal ve stylovém prostředí Staré střelnice v Hranicích. Místní atmosféra doladila nádherné okamžiky a první společné kroky této úžasné novomanželské dvojice.
Jsem moc rád, že jsem mohl sdílet tuto radost s Vámi...

Svatební klip Denisa a Martin 20.6.2015 from Video Hranice on Vimeo.

Nádherné prostředí Velkých Karlovic je jako stvořené pro pohádkovou svatbu. Když si ženich Martin přijel pro svou nevěstu, netušil co vše ho čeká, než získá svou vytouženou Denisku. Následně se rodina a ostatní svatebčané přesunuli do nedalekého kostela, kde proběhl tradiční svatební obřad. Svatební veselí dále pokračovalo ve stylovém Hotelu Eroplán v Rožnově. Pojďte s námi nahlédnout na krátkou ukázku tak pestrého velkého dne D úžasné dnes již manželské dvojice Denisy a Martina.

Přeji Vám mnoho štěstí a lásky na společné cestě životem...

Nádherná příroda Blanska společně s kouzelným rybníčkem, kde se konal svatební obřad Ádi a Honzy, vytvářela naprosto úžasnou atmosféru. Tento milý pár i s malým Danečkem si užívali svůj den D pohodově a s úsměvy. Počasí plné sluníčka, nejbližší rodina a kamarádi,  tvořili tento svatební den naprosto dokonalým. 
 
Hlavní část  svatebního dne Nikoly a Daniela se odehrával v prostorách nádherného Zámku Kunín. Posléze v romantické zahradě a ještě více kouzelném altánku, do níž se naprosto úžasně vyjímala tato novomanželská dvojice. Soulad a láska Nikči a Dana je vidět v každém okamžiku a svůj velký den si užívali plnými doušky...
Děkuji, že jsem mohl sdílet tyto krásné chvíle s Vámi...
Lukáš nemohl spustit oči ze své krásné nevěsty Evičky a ta mu zase opětovala milými pohledy a úsměvy. Úžasná dvojice se kterou byl svatební den naprosto fajnový. 
Přeji Vám mnoho krásných okamžiků na společné cestě životem.

Camera Edit: René Matuška
Music: Tvoja Láska dvíha ma
Naprosto sympatický a pohodový pár Jana a Zdenda si svůj velký DEN 13.9.2014 opravdu užili. Janička jen rozdávala úsměvy a Zdeněk by nejraději splnil vše , co jí na očkách viděl. Celá rodina byla naprosto fajnová a přátelé to těmto novomanželům patřičně okořenili :-).
Svatební den Silvie a Ctiby byla jedna velká jízda plná vzrušení, úsměvů a nekonečné zábavy. Silvie a Ctíba jsou úžasní, veselí lidé a společně s přáteli a rodinou vytvořili naprosto výbornou atmosféru. I malinkatá Emička se všeho účastnila a s radostí rozdávala úsměvy...
Svatební obřad Janičky a Tomáše se odehrával na nádherném zámku Dobříš. Úžasné zahrady, úžasní lidé - prostě úžasný den. Tomáš nemohl spustit oči ze své nevěsty Janči a ta mu opětovně dávala láskyplné polibky...
Celé odpoledne a večer byl ve znamení nekonečné svatební párty a veselí...
Děkuji, že jsem mohl být s Vámi a poznat tak příjenmé a úpřinmé lidi.
Žijte spolu s velkou láskou a časem kupou dětí... :-)

Kamera, střih: René Matuška
Song: Westlife -Beautiful In White
Alenka a Ondra měli nádherný obřad, kde slovíčka přímo od srdce určitě nechyběly... Doprovázen také sborem mladých zpěváků dodal svatebnímu dni této sympatické dvojice velice příjemnou atmosféru. Následné veselí svatebčanů téměř nebralo konce, stále bylo co zaznamenávat :-).

Přeji Vám stálé štěstí  a nekonečnou lásku...

Kamera, stříh: René Matuška
Music : All I Want Is You  - U2
Krásné prostředí Nemojanského mlýnu je jako stvořené pro trávení svatebního dne, Jsou zde nádherné stylové místnosti a spousty romantických  zákoutí. No a když se sejde tak fajnový pár  Ivča  a Ondra, který si pro legraci nemusí chodit daleko... je vše tak, jak má být  :-)
...No prostě bylo s Vámi úžasně a myslím, že jsme si to všichni  náramně užili.

Děkuji, že jsem mohl být v tento významný den s Vámi.

Kamera, střih : René Matuška
Song: Paradise Coldplay
Dne 16.8.2014 jsem se setkal s krásnou nevěstou Thuong. Tato dnes už paní má sluníčko v duši a rozdává ho kudy chodí díky úsměvům a vřelým pohledům. Pavel jakožto sympaťák a gentleman ochotný splnit každičké přání, tudíž společně tvoří tak miloučký pár, že když jste v jejich společnosti, cítíte se dobře a příjemně. 
 Celkově tento den byl moc příjemný , plný slunce, ale i letního deštíku a situací, které stály za záznam.
Svatební den v Irsku byl pro mne a pro mou sec. kameramanku Petru obrovský zážitek. Kamery se téměř nezastavily a stále bylo co zaznamenávat. Nejen že na nás dýchala Irská atmosféra, ale tolik krásných upřimných emocí, lásky a přátelství jsem už dlouho neviděl. Všichni svatebčané prožívali to neskutečné štěstí této úžasné dvojice Martiny a Tima... Nádherné stylové prostředí  Celtic Ross Hotel, už jen dobarvilo  tento významný den, aby se všichni cítili uvolněně a příjemně...
  Když mne nevěsta Martinka oslovila, zda bych  přijel na jejich svatební den, byl jsem nadšen a své nadšení bych vyjádřil těmito slovy...
   ....tam za mořem, kde leží věčně zelený ostrov plný lidí s hrdostí v srdci větší než slunce, se odhodlaná dívka s touhou překonat cokoliv, pouze s láskou na dlani se vydala ke svému rytíři se znamením čtyřlístku společně jít  životem ve dvou... Martina a Tim  - právě oni si dnes řekli své "ano" svůj slib lásky a ...

Děkujeme, že jsme mohli sdílet tak nádherný svatební den s Vámi
                moc gratulujeme a buďte stále tak neskutečně šťastní, jaké jsme Vás poznali...

Kamera 1 : René Matuška
Kamera 2: Petra Matušková
Editace : René Matuška

Music: Unconditionally Katy Perry  1. piano , 2 . Oficiál song 
 
Svatby na Valašsku jsou vždy vyjímečné. Tradice, srdeční lidé, nekonečná zábava. I v tomto duchu  se odebírala svatba Denisy a Petra.  Úžasný pár, už od rána panovala výborná nálada plná legrace, ale i na slzičky štěstí přišlo a divokou zábavou nekonče... Pojďte s námi nahlédnout na střípky tohoto krásného dne.
Tajemný klášter a v něm po dlouhých chodbách se procházející krásná  Michaela v doprovodu galantního Vojtěcha. Atmosféra byla všudepřítomná a nádherný svatební obřad ji pouze utvrdil...
Krásná svatba na Plzeňsku. Kamarádi, rodina, stále usmívající se lidé. 
  Děkuji, že jste mne přijali do svého kruhu nejbližších, zase budu mít na co vzpomínat...

Kamera , střih : René Matuška
Music : A-Thousand-Years---Christina-Perri
Část svatebního dne Míši a Honzy se odehrával v nádherném prostředí Červené Lhoty. Krásná nevěsta Míša procházející se okolo zámečku, byla jako princezna z pohádky ... Honza ji vždy dvorně doprovázel, nejen zde, ale po celý den až do nočních hodin. Jelikož se jednalo o Česko - Slovenskou svatbu, následovalo půlnoční čepení a redový tanec. Kamarádi a rodina ze Slovenska to opravdu rozjeli... Nádherná veselice...

Kamera, střih: René Matuška
Skladba: Bryan Adams - Heaven
 
Lucka a Martin žijí pro sebe a jejich láska je opravdu všude. Svůj velký Den si upřimně užívali a jejich přátelé a rodina to patřičně podpořili. Myslím, že z tohoto krátkého snímku, každý pozná, že Lucka je milá, hodňoučká dnes už PANÍ a Martin nadmíru ochotný a obětavý PÁN.  
Děkuji za přizvání ke svatební tabuli a přeji Vám jen štěstí , lásku a vše dobré... :-)

Kamera, střih: René Matuška
Skladba: Christina-Perri---A-Thousand-Years
                 Christina Perri -- A Thousand years (Piano_Cello Cover) ThePianoGuys
 
Nevěsta Sylvie, za celý den co jsem měl možnost jí pozorovat skrze objektivu kamery, jsem neshledal, že by se snad někdy neusmála. Byla jako sluníčko a na všechny moc milá... I když nám i nějaká ta kapka deště spadla, její nálada byla vždy skvělá. Galantní ženich Jakub splnil vše, co jí na očkách viděl. Na jednu stranu si dokázal ze sebe dělat legraci a na druhou stranu byl hotový model. A tím tato dvojice byla dokonalá...Všechny ty barvičky okolo, výborní hosté , Zámek Hluboká, příjemná nálada... No prostě krásný svatební den...

Děkuji za krásný zážitek být s Vámi.  Přeji mnoho krásných okamžiků, kupu dětí a nekonečné lásky :-)

Kamera, střih: René Matuška
Skladba: River Flows In You- Lindsey Stirling
www.videohranice.cz
Prosluněné počasí  doprovázelo svým svatebním dnem Andreu a Romana, ale i jejich dvě malé dětičky byli takovou tou třešničkou na dortu. No pojďme společně nahlédnout na střípky tohoto úspěšného dne. Jen jedno musím zmínit, neberte si na svatbu kamarády vojáky - no jak to dopadlo... lehce jsem to z povzdálí zaznamenal... ale  co tak vím, žijí spokojeně společně dál. 
Kamera, střih: René Matuška
www.videohranice.cz
Skladba:  Pavel Novak  Nádherná láska
                  Christoph Bufghart - Vals Del Diablo
Vaška bych charakterizoval jedním slovem, Gentleman...  a Mariku jako krásnou jemnou slečnu...Celý den se odehrával v klidné atmosféře a všichni přejícně doprovázeli tuto nádhernou dvojici. Když Vašek poprvé uviděl svou nevěstu... byl to nádherný okamžik a měl jsem pocit, že na chvíli se pro ně zastavil čas...

Přeji Vám štěstí, lásku a tu krásnou ohleduplnost, jakou jste měli ve svatební den.

Kamera, střih:  René Matuška
www.videohranice.cz
Skladba:   Jessie-Ware-Wildest-Moments
Svatební den Šárky a Tomáše byl plný akce a událostí. Doprovázení úžasnou rodinou a přáteli, nebyla o legraci a zábavu nouze - svatební veselí, jak se patří.  S Tomášem jsem měl možnost se blíže seznámit a obdivovat jeho sportovní dovednosti. Při nepříliš teplém počasí nebyl pro něho problém hupsnout do bazénu a odplavat si stylové tempa... Pro tuto krásnou dvojici byl první letní den 21.6.2014, dnem vyjímečným a já děkuji, že jsem ho mohl sdílet s Vámi...
Mnoho štěstí a lásky přeji.

Kamera, střih: René Matuška
www.videohranice.cz
Hudba: Celeste Buckingham -Run run run
               Beethoven's-5-Secrets---OneRepublic-(Cello_Orchestral-Cover)---ThePianoGuys
Svatební den Katky a Vaška byl opravdu pestrý, dokonalá svatební výzdoba, krásný venkovní obřad a nekonečná zábava v kruhu nejbližších, rodiny a přátel. Pojďte s námi nahlédnout na zlomek toho co se v tento magický den 14.6.2014 událo.

Přeji, ať jste stále šťastni a obklopeni tolika přáteli, jako ve svatební den.

Kamera , střih: René Matuška
Skladba          :Labrinth-feat.-Emeli-Sande---Beneath-Your-Beautiful
Svatba jako v pohádce. Červený zámek  Hradec nad Moravicí. S těmito novomanžely jsem měl možnost strávit celý den a mohu potvrdit úžasná svatba, kterou leckterá nevěsta může v dobrém závidět. I přes spousty svatební zábavy jsme nalezli čas si projít různá zákoutí tohoto kouzelného místa a natočit romantické scény, leč opravdu nebyly hrané. Tito dva mladí lidé - rovná se velká láska...

kamera, střih: René Matuška
skladba: Yiruma - River Flows In You
Sympatický pár Péťa a Honza si poslední květnovou sobotu opravdu užili v kruhu nejbližších . Svatební den se odehrával v Přerově, stylový obřad na Zámku a veselí v parku Michalov. Jen jsme vyšli z krásné restaurace a už se naskytlo spousty scén, které staly za zachycení. Klid, vstřícnost, láska, to vše naleznete v tomto krátké filmu...

Kamera, střih: René Matuška
Skladba: Christina-Perri---A-Thousand-Years-ThePianoGuys
Svatební obřad se odehrával v krásném prostředí zámku Liblice. Když se nevěsta Evička procházela v zahradách zámku, byla jako princezna :-). Ženich Alex jí byl vždy po ruce a společně si užívali svůj svatební den. Natáčení bylo velice příjemné, veselí propojeno slovenskými zvyky, se závěrečným redovým tancem...

Ať se protancujete celým svým společným  životem...

Kamera, střih: René Matuška
Skladba  :  Sara-Bareilles---Love-song
,,Martine jseš šťastný chlap, že jsis našel takovou Milenku, ta se dnes stala Tvojí ženou. a Milčo Ty jseš dneska jako popelka, která našla svůj voříšek..." svědek Koko.  Krásné slova svědka Tondy jsem použil na úvod této krásné svatby Mileny a Martina. Celý svatební den probíhal v pohodovém duchu, všichni si užívali pohled na tuto přijemnou dvojici, která si řekla své ANO.

Děkuji, že jsem mohl sdílet tento svatební den s Vámi :-)
Charismatický Radim, stále usměvavá Terezka, velká rodina  a parta fajn přátel. To byla velká svatba na kterou jsem byl přizván ji zdokumentovat. Mohu potvrdit, že o záběry nebyla nouze. Počínaje v domě nevěsty, krásnými přípravami, vřelého pohoštění od  rodičů, následně církevním obřadem a nekonče :-) svatebním veselí...
Buďte stále šťastnííííí....
První den v květnu se konala krásná svatba ve ve stylu růžové barvy. Nevěsta Lucka měla vše do puntíku připravené, společně s Honzou  a velice příjemnými svatebními hosty, byl tento den výjimečný.

Mnoho štěstí a lásky ...přejeme...

Kamera, střih : René Matuška
Skladba          :Nat-King-Cole---L-O-V-E
Pohodová rodinka stále usměvavé nevěsty Lucky a velice příjemný ženich Jirka. To  mne čekalo při příjezdu na svatební den v Praze :-).  Celý den panovala výborná nálada a všichni svatebčané si užívali společnost tohoto krásného páru.
Děkuji za přizvání do rodinného kruhu a možnost sdílet Vaše první novomanželské kroky.

Kamera, střih: René Matuška
Skladba : Rihanna---We-Found-Love-ft.-Calvin-Harris
Další krásný zážitek  ze svatby Bětky a Pepči z Havlíčkova Brodu. Svatební obřad se konal na Hradě Lipnice nad Sázavou. Už když jsme přijížděli k této historické dominantě, dávala se na obdiv krajině. V zápětí přijela nevěsta a procházejíc se po nádvoří, byla jako princezna. Celý obřad byl velice příjemný, všude se šířila tajemná atmosféra a Pepík svým humorem bavil svatebčany :-). Celé svatební veselí se odehrávalo ve výborné náladě až do pozdních hodin, ani se mi nechtělo odjet :-).

Kamera, střih: René Matuška
Skladba :  Jennifer-Rush---The-Power-Of-Love
Měli jsme možnost sdílet krásný svatební den velice příjemného páru Dany a Lukáše v malebné vesničce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nádherné přírodě Beskyd. Vše měli dokonale připraveno, svůj svatební den si užili jak se patří. Děkujeme za přizvání a možnost zaznamenat tolik okouzlujících věcí a událostí.

Kamera, střih : René Matuška
Skladba:  TOTO - MUSHANGA
Fotograf : J. Mařa www.marson.cz  http://www.marson.cz/?p=8080
Krásný mladý pár Nikolka a Ondra na mne zapůsobili svou vstřícností a svým ohleduplným chováním k sobě, ale i k ostatním. V kruhu svých nejbližších si svou svatbu opravdu užili.
Přeji Vám ať  sluníčko svítí na společnou cestu životem, tak jako hřálo při svatebním Dni...

Kamera střih: René Matuška
Skladba : Christina Perri  - A Thousand  Years
Milá nevěsta Martina a stále usměvavý Petr - to byla svatba 29. březnový den.
Úžasné počasí, úžasný bubeník z rockové kapely - svatební klip mluví za vše...
Mám rád lidičky, kteří přesně ví, co chtějí - natáčení bylo velice příjemné a zase jsme postoupili o něco dále ve spektru videoklipů.
Děkuji, že jsem mohl sdílet tento den s Vámi.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one